PERMANENTNÍ MAKE-UP

PERMANENTNÍ MAKE-UP


 MAGIC SHADING BROWS - Pudrové obočí
Obočí je jednou z nejdůležitějších částí tváře, která určuje celkový výraz obličeje. A právě permanentní make-up nabízí možnost přirozeného zvýraznění obočí, upravuje nedokonalosti tvaru, srovnává asymetrii růstu chloupků i jejich hustotu. Kromě odstranění nedokonalostí přináší také nespočet výhod v podobě úspory času při každodenním líčení. Nikdy se vám nerozmaže, jako klasický make-up. Trvanlivost permanentního make-upu je závislá na typu kůže, následné péči po zákroku nebo působení vnějších vlivů jako je sluneční záření. Obecně se však jedná o 12-24 měsíců. Magic Shading neboli stínované obočí, které po zahojení vypadá, jako by bylo lehce podkreslené pudrem. Bezbolestná metoda.

AQUARELLE LIPS
Zvýraznění Vašich rtů pomocí speciálních pigmentů na permanentní make-up, kterými dokážeme srovnat asymetrie rtů, zakrýt pigmentové skvrny a opticky rty lehce zvětšit. Společně vybereme odstín a aplikuje se strojkem do rtů. Před zákrokem se rty znecitlivují. Získáte tak dokonalé rty, které budou za každé situace vypadat skvěle. Trvanlivost permanentního make-upu rtů je cca 2-3 roky.


MEZIŘASOVÁ LINKA
Metoda vhodná pro všechny typy žen. Strojkem se zapracuje pigment v meziřasové linii, tím se vytváří dojem hustějších řas a krásně se zvýrazní forma oka. Před zákrokem se víčka znecitliví gelem.

Co nedělat před zákrokem?
Den předem, a den zákroku nepijte alkohol, kávu, léky na tlumení bolesti a neužívejte psychotropní látky. 14 dní před zákrokem nenavštěvovat solárium. 
RTY: Pokud trpíte na opary, doporučuji 3 dny před aplikací a 3 dny po aplikaci brát Herpesin tablety. Hydratovat rty, aby nebyly suché, v den zákroku.
LINKY: V případě umělých řas, prosím o sundání před zákrokem.